mineralizační prstenec pro Arui Dew

495,– 445,–  CZK s DPH368,– CZK bez DPHkód: pH ring
Skladem v eShopu 29 ks

Vrstva obsahuje minerály ionizující vodu, zvyšující pH vody a snižující hladinu ORP na zápornou hodnotu: Mg+ hořčík, který zvyšuje množství vodíkových iontů ve vodě, odstraňuje volné radikály z vody.

Aktivní uhlí - absorbuje a odstraňuje škodlivé látky,
Turmalín- je přírodní polodrahokam. Tento krystal patří do skupiny silikátů, těží se hlavně v Brazílii, Číně a Izraeli a nazývá se také „elektrický kámen“. Vyznačuje se vysokým obsahem iontů a schopností generovat elektrické napětí (0,06 mA). Při kontaktu s vodou přirozeně způsobuje elektrolytickou reakci a generuje negativní ionty redukcí molekul vody na mikroklastry. Přirozeně emituje infračervené záření prospěšné pro lidské tělo, což přispívá k regeneraci a hojení živých buněk. Turmalin je snadno elektrifikován (je pyro-a piezoelektrický), přitahuje škodlivé látky a neutralizuje je. Čistí životní prostředí od bakterií, dezodoruje a čistí přirozeným způsobem.
Black Ball - keramické kuličky, které změkčují vodu.

Pravidelná výměna minerálních vrstev vám umožní vychutnat si vysoce kvalitní vodíkovou vodu.

  • Značka: ARUI H2
  • Přesazení polohy klipu: Ne
  • Nůž vhodný pro levý úchop: Ne
  • Otvor pro uchycení paracordu: Ne
  • Režim prodeje: Fungl nové

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie