ÚVOD   /    VŠE O NÁKUPU   /    Ceny dopravy

Vše o nákupu

Ceny dopravy

OSOBNÍ ODBĚR

Výdejní místo v hotelu Castle Residence za servisní poplatek 100 Kč.
Adresa: Praha 8, Květinářská 755 (konec ulice Nad Rokoskou), PSČ 182 00
Provozní doba: pouze po předchozí tel. dohodě; po-pá 16 - 18 hod.

DOPRAVA V RÁMCI ČESKÉ REPUBLIKY

Internetový obchod Prémiové nože preferuje spolehlivou přepravní společnost GLS prostřednictvím operátora Zaslat.cz. Jako záložní varianta je zde státní podnik Česká pošta, která není v současné podobě a svými službami konkurence schopná. Cena služeb za dopravu je v rozpětí od 125 Kč při platbě bank. převodem popř. úhradě kartou nebo v nejdražší variantě až 500 Kč při platbě na dobírku prostřednictvím České pošty. Zboží Vám bude doručeno obvykle od 3 do 7 pracovních dnů po České republice od potvrzení objednávky anebo splnění platební podmínky při platbě bank. převodem.

DOPRAVA V RÁMCI EU a Švýcarska

Logistická společnost Zaslat.cz via GLS, cena od: 190 do 825 Kč (cca. 7,60 až 33 euro). Zboží Vám bude doručeno od 5 do 15 pracovních dnů od zaplacení objednávky.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie