ÚVOD   /    VŠE O NÁKUPU   /    Možnosti platby

Vše o nákupu

Možnosti platby

Dobírkou nebo platební kartou při převzetí
Zboží hradíte při přebírání objednávky v hotovosti nebo platební kartou u přepravní společnosti: Zásilkovna nebo Česká pošta.

Dobírkou v hotovosti 
Zboží hradíte při přebírání v hotovosti při převzetí na adrese Prémiové vzorkovny v restauraci hotelu Castle Residence.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Platební kartou online
Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), lze ji využít k úhradě zboží online, při dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu banky Česká spořitelna, a.s., která zároveň garantuje maximální možnou míru zabezpečení. V platební bráně zadáte šestnáctimístné číslo své platební karty, datum její exspirace a CVC/CVV kód (uvedený na druhé straně karty u magnetického proužku).

Platba předem na účet, vedený v měně CZK
Nominální hodnotu ceny objednávky uhradíte bezhotovostně v měně Koruna Česká klasickým převodem na účet číslo: 1084266010/3030 vedený u společnosti Air Bank a.s. Variabilním symbolem je číslo vystavené faktury.

Platba předem na účet, vedený v měně EUR
Nominální hodnotu ceny objednávky uhradíte bezhotovostně v měně Euro klasickým převodem na účet číslo: 1084266037/3030, IBAN: CZ57 3030 0000 0010 8426 6037, SWIFT: AIRACZPP, vedený u společnosti Air Bank a.s. Variabilním symbolem je číslo vystavené faktury.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie