ÚVOD   /    PATIČKA   /    VŠE O NÁKUPU   /    Návod k obsluze

Návod k obsluze a záruční podmínky Kizer a Tuo cutlery

Na tomto odkazu je ke stažení návod k obsluze ve formátu .pdf

Záruční podmínky, uplatnění práva zákazníka pro reklamaci jakosti či jiné skryté vady.

Jsme rádi, že jste se rozhodli pro nákup nože Kizer.

Každý díl a jednotlivé komponenty nožů nebo produktů Kizer jsou navrženy a vyrobeny s důrazem na zcela mimořádné zpracování bez sebemenších tolerancí. Závěrečné dokončování, montáž a broušení nože je provedeno manuálně s cílem zajistit pečlivé sestavení v každém detailu. My v Kizer knives věříme, že naše výrobky jsou nejvyšší jakosti a kvality v nožířském oboru. Užívejte si váš zbrusu nový nůž zodpovědným způsobem. Děkujeme, že jste si vybrali nůž Kizer.

Záruční podmínky, výjimky a omezení práva plnění záruky:

1) na nůž anebo produkt Kizer se vztahuje záruka proti vadám materiálu a zpracování. Jedná se o nepřenosnou záruku původnímu majiteli po předložení nákupního dokladu se zřetelně vyznačeným datem a místem nákupu.

2) prodávající nezodpovídá za: ztrátu, odcizení, újmu na zdraví, škody způsobené zneužitím, zanedbáním, nesprávným nebo nevhodným použitím, nehodu z důvodu špatné obsluhy či nepřiměřeného použití, nebo za nesprávné ostření čepele.

3) opravy, demontáž nebo jiné neodborné zásahy či dokonce úpravy konstrukce nebo čepelí nožů Kizer prováděné jakýmkoliv jiným způsobem mimo autorizované prodejní místa Kizer bez odvolání ztrácí záruku na nůž Kizer.

4) náklady na poštovné nebo doručení do autorizovaného prodejního místa Kizer jsou v odpovědnosti zákazníka.

5) před uplatněním záruky nebo oprávněné záruční opravy nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu: obchod@premiove-noze.cz

Péče a údržba:

Nože Kizer jsou řezné nástroje a proto musí být odpovídajícím způsobem ošetřeny. Správná péče a údržba uživatelem hraje zásadní roli pro zajištění optimálního pracovního výkonu a komfortu ve všech situacích.

1) nůž vždy ostřete vhodným způsobem a pomůckami odpovídajícím pro danou velikost a typ oceli.

2) nůž udržujte čistý a dle potřeby čepel a pohyblivé díly lubrikujte vhodným přípravkem, doporučujeme ACF-50

3) pravidelně kontrolujte svůj nůž. Mějte se na pozoru před nežádoucími nečistotami, které mohou znehybnit nebo v krajním případě mohou způsobit defekt chodu zavírací konstrukce nožů. Vyhněte se nežádoucím zdrojům nečistot jako jsou: písek, vlákna, bahno nebo hrubé znečištění.

4) pravidelně proveďte inspekci dotažení šroubových spojů a pohyblivých dílů. Pro zajištění šroubových spojů před samovolným uvolněním použijte fixaci spojů. Doporučujeme: osvědčený zajišťovač šroubových spojů M&T

Závěrečné ujednání – povinnosti oprávněného uživatele:

Výluka odpovědnosti z práva používání jakéhokoli produktu Kizer přebírá kupující dnem zakoupení výhradní odpovědnost za zajištění a dodržování všech platných federálních, státních, místních a mezinárodních zákonů při nákupu a používání produktů společnosti Kizer. Kupující se zavazuje uvolnit společnost Kizer ze všech závazků vyplývajících z nákupu, vlastnictví, přepravy nebo používání souvisejících s příslušnými zákony a předpisy.

Předmětem plnění je dodavatelský vztah společnosti Kizer a/nebo jeho autorizovaných prodejců. V případě vzniku jakýchkoliv okolností důvodu při odstoupení od smlouvy je záruka omezena vždy na původní kupní cenu. Produkty, materiály, technická specifikace: jako jsou metodika měření a způsobu výrobní praxe či dostupnost produktu mohou nastat bez předchozího upozornění. Nejaktuálnější informace získáte u místního prodejce firmy Kizer.

V Praze dne: 2.1.2017, Prémiové nože

Generální zastoupení Kizer knives pro Central and Eastern Europe

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie